Jaký byl adapťák? Studenti 1. ročníku Gymnázia Bruntál

Barča

Adapťák byl opravdu hodně dobrý, byli jsme ve Vrbně, Karlově. Ubytování a jídlo bylo snesitelné, o to ale ani moc nešlo. Dost mě překvapilo, jak jsme si padli do oka a vůbec jsme se neškatulkovali. Každý se snažil najít si nového kamaráda a co nejvíce se s ostatními seznámit.

Tereza

Adapťák byl v Karlově, chata Edison, myslím. Bylo to tam fajn, hodně jsme se sblížili, jelikož jsem tam moc lidí neznala. Hráli jsme hry, bylo to zábavné.

Tom

Na adapťáku jsme byli v Karlově pod Pradědem, chata Edison. Adapťák mě hodně bavil. Sblížili jsme se s třídou, já jsem dost lidí neznal. Opravdu se mi líbil, byl jsem nadšený.

Michal

My jsme byli na adapťáku v Karlově na chatě. Znal jsem 2 holky ze základky, takže jsem měl strach, že znám jen dva lidi, ale bylo to vedené metodikem prevence, který to dělá už několik let a musím říct, že to mají skvělé vymyšlené. Skvěle jsme se seznámili, aktivity byly parádní a ve volném čase jsme hráli hry na zahradě.

Terka

Adapťák byl super. Byli jsme v Karlově na dva dny. Docela jsem si to užila. Program byl super, dost jsme se spřátelili a vůbec se nenudili, protože byl obsáhlý a rozmanitý.

Hubert

Myslím, že byl opravdu úspěšný, protože se nám povedlo stmelit jako kolektiv, aniž bychom se bavili jen ve skupinkách, což se často děje. U nás se to moc neprojevilo a to hlavně kvůli tomu adapťáku.

Veronika

Adapťák jsme měli v Karlově. Na začátku jsem byla nervózní, protože se před cizíma stydím, ale nakonec to bylo v pohodě. Všechny aktivity mě bavili, pan učitel byl moc skvělý.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.