Proč sis vybral/a Střední průmyslovou školu a Obchodní akademii v Bruntále? Odpovědi studentů 1. ročníku

Milena

Tenhle obor jsem si vybrala, protože si myslím, že je důležité vědět něco o financích, abysme s nimi dobře naložili. Poté chci studovat na vysoké škole pedagogické v Olomouci a následně být učitelka na základní škole.

Michal

Rozhodnul jsem se jít sem, protože to pro mě byla jediná možnost, která mi dávala smysl. Je to tady pěkné. Líbí se mi tu. Chtěl bych mít svoji dílnu nebo u někoho pracovat s auty.

Jaroslav

Pro výběr této školy jsem měl pár důvodů. Například multifunkčnost do života. Přijde mi, že je finanční gramotnost dost důležitá a myslím si, že se tento obor promítá do spousty pracovních pozic.

Michaela

Tento obor jsem si vybrala, protože budu po ukončení studia finančně gramotná. Po střední škole bych chtěla pokračovat na vysokou, s čímž mi učitelé za ty 4 roky určitě pomohou.

Jakub

Obor jsem si vybral, protože se v něm dozvím informace o motorových autech. Po ukončení chci zkusit vysokou školu a pak jít do autoservisu.

Tomáš

Celý život se zajímám o auta a chci se o nich dozvědět, co nejvíce. Po škole chci mít vlastní servis nebo pracovat ve velké firmě.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.